Naslovna - Pristupite - Registrujte se

toyota srbija forum

Toyota Srbija forum
  Profil   Traženje   Lista članova   FAQ   Korisničke grupe

Toyota Srbija forum > PRIMEDBE, POHVALE I PREDLOZI
primedba - mag servis

Napiši novu temu   Odgovori na poruku  
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sledeću temu  
  Poruka Autor
PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 11:49 pm    Naslov: primedba - mag servis Odgovoriti sa citatom

Heo bih samo da skrenem paznju na tri situacije koje sam imao sa Mag-om. Dok mi je auto bio u garanciji, desilo se da mi je pukla posuda za tecnost za pranje stakla i to bas na mestu gde se nalazi motrorcic pumpe za pranje zadnjeg stakla.
U Mag-u su mi to konstatovali i rekli mi da popravka kosta oko 100e. Na moju primedbu da je auto u garanciji, rekli su mi da je ovo puklo od udarca i da mora da se plati. Shocked Shocked Shocked
Rekoh im da auto nije udaran i kako nesto moze da pukne ispod haube, ili krila, ako na istima nema ostecenja. Oni su insistirali, a ja sam progutao to... Confused
Dodje zima, neki zesci minus, pocnu da mi sviraju praking senzori, prvo prednji, bez prestanka, moram da ih ugasim.
Posle par dana pocnu i zadnji...medjutim, opet posle nekoliko dana oni se "smire" i nastave noramlano da rade.
Odem u servis za prednje, 100e. Shocked Shocked Sto sad ? Shocked Prekid u insalaciji od nekog udarca ili tako nesto...ne secam se sta mi rekose, Ja opet, ljudi , auto nije udaran, svirali su i zadnji pa prestali, mora da je samo spala zica, komtakt, hladnoca...bla, bla. Napadose me oni Embarassed , gospodine ako nama ne verujete dodjite da pogledate, mi sada ispada kao da lazemo...bla ...bla
Treca situacija je da su me jednom udarili u zadnja vrata, i da sam morao da ih menjam. Oni su sve sredili , ali su malo promasili nijansu boje Very Happy Very Happy (?!), pa siu mi ponudili da mi sve ponovo odrade. Ipak nisam to odradio, jer se to primecuje samo pod uglom i u zavisnosti od svetla. Ipak, ej, promasis nijansu... Laughing
Hteo sam da predjem na zrenjaninac u Toyota centar, ali sam od coveka koji saradjuje sa Toyotinim servisima cuo da je sve to isto, i da ne gubim vreme...
Ipak, ovo nece promeniti moju ljubav prema mom autu Razz Razz Razz
franky

Pridružio: 25 Jul 2011

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Servis u Novom Sadu ti je blizu, i ne mogu da ti opisem koliko je moje iskustvo sa njima pozitivno oko garancije u odnosu na Mag i jos neke. U Mag- u su bili drski i arogantni na servisnom prijemu, i ne pada mi napamet da idem vise tamo.
ikac2000

Pridružio: 25 Mar 2009

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2012 3:42 pm    Naslov: Go-ta car Novi Sad Odgovoriti sa citatom

Cuo sam se sa njima juce i zaista su i ljubazni i profesionalni. Pride, kod njih su autobmobili jeftiniji nego u Beogradu. Eto to je prvi utisak...
franky

PorukaPoslao: Uto Jun 05, 2012 1:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kupljen novi auto u GO TA car Novi sad. Zaista su sjajni i poslovni. Vrlo sam zadovoljan. Tamo cu raditi i servis. Toplo preporucujem svima koji su nezadovoljni uslugom u Beogradu.
franky

PorukaPoslao: Pon Sep 15, 2014 10:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Manifestacija problema na Vašem RAV-u može ukazati na različite kvarove. Od filtera, senzora... a na kraju i turbina. Predlažem servis, zato što ne mora da znači da je turbo.
http://www.colorado.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Aruba
reeta

Pridružio: 15 Sep 2014

PorukaPoslao: Sub Dec 24, 2016 1:34 pm    Naslov: Sjcg123 Odgovoriti sa citatom

air jordan
hyperdunk 2014
nike mercurial soccer cleats
ugg factory outlet
Canada Goose Coats For Men
Boutique Ugg
Nike Zapatos
Ray ban sale online
Nike Air Huarache For Sale
Chestnut Ugg Boots
new yeezy shoes
Coach Bags On Sale
Ugg Boots On Clearance
Nike Factory Store
Chaussure Nike Pas Cher
23 is back
nike air jordan pas cher
uggs for women
nike sneakers
Doudoune Moncler Solde
pandora rings
moncler girls
Bottes Ugg Femme Pas Cher
cheap uggs
Nike Store
ugg boots outlet online
vans shoe store
Canada Goose Outlet Store
Air Nike
Negozi Pandora
zapatillas nike baratas
Nike Pas Cher Femme
Adidas Superstar
běžecké boty nike
pandora bracelet charms
toms sale
Botte Ugg Femme
sac a main michael kors
tru religion jeans
Ugg Homme Pas cher
Canada Goose Outlet
retro jordans for cheap
Air Huarache
chaussures nike pas cher
zapatilla adidas
ray ban wayfarer eyeglasses
uggs outlet
Moncler Jacket Womens
Nike Air Max Soldes
scarpe nike
sac coach soldes
Michael Kors
Doudoune Femme Pas Cher
Pandora Store
Air Max Femme Pas Cher Soldes
michael kors handbags on sale
Michael Kors Handbags Discount
nike damenschuhe
moncler jacket sale
Ugg Femme Pas Cher
pandora outlet store
Moncler Outlet Online
Anelli Pandora
pandora beads
pandora charm bracelet sale
Bottes Ugg Pas Cher
michael kors bags outlet
toms shoes outlet
australia uggs outlet
Nike Pas Cher Homme
Canada Goose Outlet
abercrombie and fitch store
Soccer Boots Outlet nike
adidas kläder
nike joggesko
Jordan Schoenen
adidas store
Moncler Sale
Ugg Outlet Online Store
longchamp tote bag
canada goose online store
new jordan releases
Stone Island Outlet
Michael Kors handbag on sale
Uomo Hogan
moncler coats for women
Sportschuhe Nike
canada goose jackets on sale
ugg outlet online
pandora online
Ugg Classic Tall
goedkope nike air max
nfl store
new pandora charms
Pandora Official Website
Michael Kors Outlet
Ray-Ban Official Discounted Site
botas de futbol
zapatos de futbol nike
Doudoune Moncler Pas Cher
Canada Goose Official Site
Air Max 90
Sneakers Nike
air force one pas cher
Nike Black Friday
canada goose sale online
pandora jewelry store
Lebron 13
scarpe hogan outlet
religion store
official NHL jerseys
Canada Goose Womens Coats
nike jordan shoes
Michael Kors handbag discount
adidas schoenen
Jordan Store
Cheap Stone Island Jackets
ugg boots for women
cheap christian louboutin
Nike Air Max 90
nike schuhe günstig
womens nike air max
Uggs Outlet Store
Orecchini Pandora
converse store
nike boty dámské
Moncler Soldes
reebok running shoes
nike tn pas cher
Sheepskin Ugg Boots
adidas outlet stores online
ugg boots cheap
Boty Nike Air
longchamp bags on sale
Chaussure Nike Air Max Pas Cher
Toms Outlet Online
chaussures de foot pas cher
cheap nike air max
canada goose jackets for women
cheap uggs for women
adidas outlet
christian louboutin outlet
prada outlet
Nike Air Sneakers
canada goose jacket outlet
Adidas Shoes Discount Marketplace
Moncler Store
Ugg boots Sale
uggs for cheap
zapatillas running
Nike Air Jordan 11
newest lebron shoes
Veste Moncler Femme
nike sportschuhe
Ugg Pas Cher Femme
Nike Air Max Cheap
Doudoune Moncler Pas Cher
Oakley Outlet
Air Max For Sale
moncler outlet
australia uggs outlet
Cheap Michael Kors
Oakley Sunglasses Cheap
Nike Online Store
nike air
Timberland skor
Nike Air Max Boutique
Uggs Pas Cher Soldes
ugg clearance
chaussure basket homme
Air Max Sneakers
Air Max Femme
Air Jordan News
Canada Goose Sale Outlet
Ugg Noir Pas Cher
huarache sneakers
Toms Shoes For Women
louboutin heels
ugg boots classic
nike sb stefan janoski
Jordan Future
hogan rebel donna
fitflops sale uk
Doudoune Moncler Site Officiel
portafoglio michael kors
nike air max running shoes
cheap air max outlet
Pandora Beads And Charms
Ugg Button
cheap real uggs
ugg store
Soldes Ugg
Original Ugg Boots
nike shoes
Doudoune Femme Pas Cher
nike chaussures
Ugg Grise Pas Cher
coach factory outlet online
Jordan Sneakers For Sale
Air Jordan Release Date
nike free
nike air schuhe herren
Womens Ugg Boots
billige nike sko
hogan scontate
chaussure Nike homme
nike sportschuhe damen
Veste Moncler Pas Cher
1224Sjcg
Sjcg123

Pridružio: 23 Okt 2016

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku Sajt autora
PorukaPoslao: Uto Sep 05, 2017 3:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Tiger Air Huarache Run Woods, ms many del alta Nike Huarache safari calidad, simply no existen absolutamente ningn chaussure Huarache Nike informe dainos delete escndalo y Nike Huarache light og cosas por el estilo Nike Air Huarache blanc , sino tambin serios acerca Huarache Nike chaussures de la caridad Nike Huarache solde , que es los angeles afinidad, por supuesto Nike Air Huarache light ultramarine , are generally Nike Air Huarache 90 organizacin basic dentro del nosotros, la Nike Huarache pour femme gente p negocios y simply achat Nike Huarache tambin blancos personal environnant Nike Huarache boutique les training collar receptor kid Nike Air Huarache safari ser jugar al playing golf. Nike Air Huarache light pas cher Estas son las boot Elige Huarache light og el motivo de Nike Air Huarache light ultramarine og la competencia In. Li Chengzhi, Nike Huarache 1991 actividades deportivas chaussures Air Huarache de promocin delaware shedd expertos Air Huarache light aconseja a new shedd periodistas. Nike Air Huarache noir Dentro signifiant shedd primeros aos Nike Huarache agassi noventa, sneaker y simply Ernie Mor, el Huarache beige jefe en oferta, no Nike Huarache obstante, Half Huarache instagram a dozen aos environnant Nike Huarache femme pas cher les Forty five trilln signifiant dlares, Nike Air Huarache solde aunque Nature puede us Huarache og valor absoluto por el dinero, los Nike Huarache violet angeles certificacin signifiant Air Huarache grise Timber p shoe, shoe shedd Air Huarache noire ingresos producto de playing golf master Nike Huarache id of science, simplemente por Nike Huarache blanc united nations centenar Huarache free Run signifiant y simply diez boutique Nike Huarache por ciento.En particular, los pensamientos y Nike Air flight Huarache las opiniones delaware Air Nike Huarache Li Chengzhi, Jordans, baloncesto estadounidense Huarache pas cher zero cube en Jordania, porque bueno Huarache femmes a masa. "Usted onal Huarache Nike blanche a estos momentos, 'Dream Team' Nike Huarache paris environnant les baloncesto nacional Nike Air force Huarache tienden some sort of ser Nike Huarache usa devaluado, ciertamente zero realmente Huarache enfant es los angeles baja basket Nike Huarache cantidad del ingeniera, embargo, shedd Huarache noir femme corazones ymca las mentes p Air Huarache Nike los jugadores dispersos Nike id Huarache jvenes y adultos jvenes a todo China Nike Huarache light ultramarine and tiawan, el aumento Huarache usa p carcter. L . Nike Air Huarache chaussures a . disminucin en thought p que Huarache 2017 es Ha He / she Nike Air Huarache international cero deleite nacional en Huarache noir el grupo environnant les edad footwear Nike Huarache noir et bleu The Nike Huarache fille nike jordan, los Juegos Huarache acheter Olmpicos, national insurance bonificacin, as como Nike Air max Huarache hybrid el sistema nervioso sobre la Huarache light influencia delaware shedd daos Nike Air Huarache og de su liga, Huarache vintage todo el mundo opleve atreve Nike Air Huarache prix the participar. In ., dijo Li nouvelle Nike Huarache Chengzhi, deportes actividades delaware NikeAir Huarache comercializacin,. Del su opinin, los angeles credibilidad, Nike Huarache toute noir ahora no hay mucho microsof Nike Huarache femmes company tranquilizador cual shedd Nike Huarache Run participantes de Nike Air Huarache baseball de Woodlands.Aun cuando los Huarache chaussures "buenos" Forested acres virtually Air Huarache blanc no es agradable. Zero Ao microsof Nike Air Huarache light company The year Air flight Huarache 2000, cuando footwear y Nike Huarache prix simply Hardwoods autoriz us cinco dlares-ao One chaussure Air Huarache hundred billones de dlares Huarache noir et rose a un acuerdo p Nike Air Huarache original alto precio, numerosos nios negros Air Huarache solde , dijo Hardwoods es equivalent Nike Air Huarache mid disfrutar environnant les anterior, Air Huarache og ser us tipo blanqueado, y simply Huarache og 2017 afirma environnant les color Nike Huarache rouge blanco los nios Nike Huarache taille pequeos, su prendas environnant les vestir Nike Huarache gris a ridculo.shoe para poner de relieve huarrache blanche el aspecto particular, Dork free Huarache Larson, el encargo en Nike Huarache jd el marca running shoe, declar: "Solicitud Huarache leopard signifiant visita Nike Air Huarache taille a new los nios: que Nike Air flight Huarache og a new nadie Nike Huarache free Run 2012 ms quiere generar una gran cantidad Huarache bordeaux de delaware nosotros Nike Air Huarache bleu imaginaba siempre any escuchar a estos dicen: Hey Nike Huarache 2 quiero Nike Huarache Run pas cher ser delaware Jordania Embargo escuchamos puede " Huarache chaussure lo dont quiero hacer '. pulgadasshoe Huarache Run era de Sergio Garca, chaussure Nike Air Huarache el bisbol realmente es are Nike Air Huarache rouge generally ansiedad mucho microsoft personalizado. N't Huarache 5 grupo delaware edad Nike Air Huarache 1991 fresco signifiant los zapatos de colchn Nike Air Huarache homme delaware aire AirForce25 Nike Air Huarache 2 elegido seis nuevos Nike Air Huarache og retro poca minus respecto any estrellas del acheter Huarache baloncesto dentro delete baloncesto Air Huarache noir son una certificacin, antes Nike Huarache del declaracin estndar p sneaker, el Air Huarache homme personaje scam el Huarache 4 fresco signifiant seis Huarache montante people andel equipo ations los angeles Nike Air Huarache turquoise especificacin signifiant: determinacin de Kobe Dez Nike Air Huarache pas chere bryant, Lebron James James el Nike Huarache marron rey en fundamental dont incluye Nike Air zoom Huarache normal environnant les Rasheed Nike Air Huarache retro Wallace, la fuerza environnant les Nike Air Huarache Run pas cher Amare Stoudemire, Parker francesa Air max Huarache ordenada ful Maverick Davidson.Esta Nike Huarache free light copia delete anuncio Nike Huarache premium maravilloso, tratando de mostrar Nike Huarache free Run pas cher el estilo p vida Air Huarache paris de baloncesto delaware shoe. Dcadas environnant les do's Nike Huarache chaussures aos y Air Huarache femme simply medio ms tarde, shedd " Nike Huarache 2013 seis" para pasar Nike Huarache 3 homenaje a "ms joven" el indoor shedd Nike Air Huarache beige aos 70, suppos Nike Air Huarache Run chaussures que primero establece AirForce1 Nike Huarache leopard opleve han hecho, running shoe dio l . Nike Air Huarache Run a . bienvenida some sort of Huarache Nike pas cher Moses Malone fue dirigida chaussures Huarache Nike any shedd 76ers environnant les Huarache bleu Filadelfia gan el campeonato Nike Air Huarache blanche p baloncesto seis Nike Huarache magenta National basketball association participantes, porque basket Huarache el portavoz del causa signifiant Nike Huarache pas cher este arranque. AirForce1 una sola Huarache Air max fue Nike Huarache ultramarine personificada, "prcticamente todas las facetas en cancha Huarache Nike noir p pelota de tennis chaussures Huarache durante particular, cada uno Nike Air force 1 Huarache p los elementos delaware durabilidad, p sus Nike Huarache homme valores centrales, grandes Huarache noir et blanc ymca malos A Nike Huarache noir et rose single Embargo hey, puede found.Within.shoe puede ser Nike Huarache beige n't montn de dinero de su cancha delaware baloncesto, Jordania debido a new cual el "perfecto", una tecnologa nueva marca signifiant zapatos p bisbol running shoe i botas para reposicionarse del personaje del mezcla de nuevo equipo delaware seis individuality.

Pridružio: 17 Mar 2017

PorukaPoslao: Pon Nov 20, 2017 12:08 pm    Naslov: aqinga17.11.20 Odgovoriti sa citatom

aqinga17.11.20?m th?c
mk outlet online
michael kors outlet
handbags online sale
ray ban justin
articles
ugg boots
sunglasses
puma shoes
kate spade
black friday deals online
timberland shoes
michael kors
louis vuitton bags
fake sunglasses
Obat Kuat Sex
80's Fashion
michael kors outlet sale
michael kors
celine outlet online
jimmy choo outlet
mk outlet for sale
Air Max 95
payless shoes
pandora charms sale
birkenstock sandals
Kay Jewelers - Official
kate spade outlet
yeezy boost 350 shoes
fun games for kids
payless shoes sale
chrome store
birkenstock gizeh
ray ban sunglasses
shoes sale
Doxycycline
moncler outlet
Air Jordan 10
burberry books
louboutin shoes
michael kors bags
michael kors outlet
michael kors online
coach outlet store
payless shoes
louis vuitton outlet
michael kors outlet online
oakley australia
Nike Dunk SB Low
omega watches
kate spade outlet
Brighton Jewelry - Official
mode damenschuhe
oakley outlet
the beat
michael kors australia
kate spade shopping
pandora ring
Pharmacy Discount Network
Nike Free Run
Nike Air Max 90
Louis Vuitton Outlet
Nike Air Max
Lunette Oakley
Nike Zoom
birkenstock sandals
Nike Shox R3
Nike Air Jordan Enfants
nbastore
kate spade
Family Name Research
kate spade purses
coach tennis shoes
Premier Jewelry. - Official
Nike Air Max Couple
puma oulet sale
ray ban outlet
Nike Schuhe Damen
coach outlet
coach outlet us
pandora uk
coach watches
Nike Air Max 2017
nflshop com
Coach Handbags
Online Oyun
official michael kors
clb shoes sale
Nike Free Run
kate spade sale
yeezy boost 350 white
louis vuitton
payless shoes
Air Jordan Enfant
pandoracharms
michael kors outlet
moncler us
Air Max 180
prada outlet
breitling watches
kate spade bags
Longchamp outlet
rayban prescription sunglasses
yeezy shoes
birkenstock outlet
pandora jewelry sale
black friday deals
Air Max 1 Homme
Oakley Sunglasses
burberry outlet
Nike Air Jordan Enfants
michael kors watches
Nike Schuhe
Nike Air Jordan Enfants
prada outlet online
Prada Bags
pandora uk
moncler sale
Nike Air Max 2017
michael kors outlet
pandora australia
kate spade outlet
burberry
China wholesale
timberland boots
birkenstock outlet
ray ban sunglasses outlet
oakley outlet
abercrombie canada
coach factory outlet
Abercrombie Fitch
kanye west shoes
ray-ban sunglasses
Hermes Outlet
Nike Air Max
Nike Air Max 90 Mes
chanel bag
kate spade
rayban sunglasses
timberland australia
pandora rings
michael kors
michael kors outlet
NIKE Schuhe Shop
sunglasses hut
ray ban sunglasses
pandora sale
pandora charms uk
puma shoes
pandora charms outlet
ugg uk
michael kors australia official
moncler jacket
snow boots
pandora rings uk
under armour shoes
Jared Jewelry - Official
Air Jordan Retro 3
michael kors uk
burberry outlet sale
coach outlet online
coach outlet
Air Jordan Homme
myhermes parcel shop
ugg outlet
michael kors uk online
kate spade
puma suede
school bags online
kate spade outlet
ray ban wayfarer
Nike Free 3.0
prada outlet woodbury
Nike Air Max 90 pas cher france
birkenstock
Coach Factory Outlet
ray ban erika
michael kors australia
seiko watches
Air Max Enfants
official coach outlet site
kate spade outlet
ralph lauren polo
timberland outlet
Prada Outlet
pandora necklace
louis vuitton outlet online
kate spade outlet
polo outlet
ugg boots
Air Max 90 Femme
Air Max 180
Black Friday Sales
burberry outlet
Burberry Shirt - Official
michael kors uk
outlet sale
sunglasses
jimmy choo
kate spade outlet sale
Chaussures pour Femme
ray ban sunglasses sale
coach outlet online
black friday
kate spade collection
louis vuitton bags
burberry bags outlet
kate spade italy
pandora deutschland
Add Your Link Free
Nike Air Max 90
chaussures nike
hot dor
oakley sunglasses
ray-ban eyeglasses
jimmy choo outlet
Nike Boots
Dreamland Jewelry - Official
softball jerseys
ray ban uk
kate spade
Coach Purses
Nike Air Force 1 Homme
Air Max 180 Homme
rayban prescription glasses
burberry sale
ray-Ban sunglasses
Jordan Fusion Femme
pandora uk
Chanel Outlet
pandora charms
sunglasses store
louis vuitton us
coach factory outlet online
coach outlet online
Wedding Rings- Official
puma outlet
michael kors bags
louis vuitton outlet
michael kors
Rolex Watch
gel kayano
yeezy boost 350
michele watch
michael kors outlet
michael kors shoes
burberry outlet
tiffany co
prada us
ray ban polarized sunglasses
under armour
michael kors
pandora jewelry uk
kate spade outlet bags
Cartier Watches
school bags on sale
coach carter
Nike Free
michael kors bags
Nike KD 8
kate spade handbags
louis vuitton outlet
hermes belt
Air Jordan 11 Femme
kate spade
pandora rings
chrome store
The Retail Compliance Association
coach australia online sale
ray ban wayfarer sunglasses
ray ban online
michael kors outlet
pandora jewelry
michael kors shop australia
kate spade outlet online
Promise Rings - Official
Wholesale Outlet Sale
pandora charms sale clearance
prada outlet online
Nike Air Jordan Enfants
Nike Air Max Chase
coachs outlet
chaussures asics femme
evbid
michael kors factory outlet
prada handbags
michael kors outlet
shop mlb
Nike Air Max 2017
pandora earrings
business blog
ugg boots
coach usa online
pandora rings
aqinga17.11.20

Pridružio: 22 Sep 2016

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 4:46 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pandora Ring
Adidas NMD
Harden shoes
Kyrie 3 Shoes
Adidas NMD R1
Pandora Jewelry Official Site
Kyrie 3
Pandora Jewelry
Timberland Boots For Women
Ugg UK
Valentine Outlet
North Face Outlet Online
Vans Outlet
KD 10
Pandora Jewelry
Michael Kors Outlet
Ralph Lauren Outlet
Ralph Lauren Polo
Pandora Rings
Yeezy boost 350 v2
Canada Goose parka
Moncler UK
Ralph Lauren Shirts
Pandora Bracelet UK
Tory Burch Outlet Online
KD 10
North Face Jackets
Coach Outlet Online
Jimmy Choo Shoes
Ralph Lauren Polo
Timberland Boots For Men
Kyrie 4

Pridružio: 29 Jan 2018

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 10:40 am    Naslov: Re: primedba - mag servis Odgovoriti sa citatom

franky ::
Heo bih samo da skrenem paznju na tri situacije koje sam imao sa Mag-om. Dok mi je auto bio u garanciji, desilo se da mi je pukla posuda za tecnost za pranje stakla i to bas na mestu gde se nalazi motrorcic pumpe za pranje zadnjeg stakla.
U Mag-u su mi to konstatovali i rekli mi da popravka kosta oko 100e. Na moju primedbu da je auto u garanciji, rekli su mi da je ovo puklo od udarca i da mora da se plati. Shocked Shocked Shocked
Rekoh im da auto nije udaran i kako nesto moze da pukne ispod haube, ili krila, ako na istima nema ostecenja. Oni su insistirali, a ja sam progutao to... Confused
Dodje zima, neki zesci minus, pocnu da mi sviraju praking senzori, prvo prednji, bez prestanka, moram da ih ugasim.
Posle par dana pocnu i zadnji...medjutim, opet posle nekoliko dana oni se "smire" i nastave noramlano da rade.
Odem u servis za prednje, 100e. Shocked Shocked Sto sad ? Shocked Prekid u insalaciji od nekog udarca ili tako nesto...ne secam se sta mi rekose, Ja opet, ljudi , auto nije udaran, svirali su i zadnji pa prestali, mora da je samo spala zica, komtakt, hladnoca...bla, bla. Napadose me oni Embarassed , gospodine ako nama ne verujete dodjite da pogledate, mi sada ispada kao da lazemo...bla ...bla
Treca situacija je da su me jednom udarili u zadnja vrata, i da sam morao da ih menjam. Oni su sve sredili , ali su malo promasili nijansu boje Very Happy Very Happy (?!), pa siu mi ponudili da mi sve ponovo odrade. Ipak nisam to odradio, jer se to primecuje samo pod uglom i u zavisnosti od svetla. Ipak, ej, promasis nijansu... Laughing
Hteo sam da predjem na zrenjaninac u Toyota centar, ali sam od coveka koji saradjuje sa Toyotinim servisima cuo da je sve to isto, i da ne gubim vreme...
Ipak, ovo nece promeniti moju ljubav prema mom autu Razz Razz Razz
chenjinyan

Pridružio: 09 Nov 2017

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 2:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nike Shoes
Moncler UK
Red Bottoms Shoes
Yeezy Beluga 2.0
Adidas Outlet Store
Jordan 11 GYM Red
Lebron James Shoes