Naslovna - Pristupite - Registrujte se

toyota srbija forum

Toyota Srbija forum
  Profil   Traženje   Lista članova   FAQ   Korisničke grupe

Toyota Srbija forum > AURIS - Nova Toyota
Potrosnja Auris D4D 90 ks

Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci 
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sledeću temu  
  Poruka Autor
PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2012 10:03 pm    Naslov: Potrosnja Auris D4D 90 ks Odgovoriti sa citatom

Kupio sam polovnog aurisa 2008 1.4 D4D 90ks sa 56 000 km i imam problem sa potrosnjom u gradskoj voznji umorenoj po Beogradu ne mogu da spustim potrosnju ispod 9 l/100 a i na otvorenom trsi oko 6,5 do 7 protom komjuter ne izbacuje nikakvu gresku. Da li nesto nije u redu sa portsonjom, i koja je potrosnja za ovaj motor u gradu, a inace postujem indikator za promenu brzina i sada se trudim da vozim sto ekonomicnije, pri zustrijoj voznji potrosnja je znatno veca !!! Pomagajte sta da radim ????
umnikola

Pridružio: 19 Sep 2012

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PorukaPoslao: Sub Jan 12, 2013 1:52 pm    Naslov: potrosnja aurisa Odgovoriti sa citatom

Tek sada sam video vase pitanje u vezi potrosnje aurisa. Posto niko do sada nije nista odgovorio evo da vam ja napisem moje iskustvo. Imam isti model. Vozim ga oko 3 god. Sada je na njemu kilometrazao oko 100 000km. Meni je potrosnja u graduu oko 5l/100km, na otvorenom zavisno kako se vozi moze da ide cak i ispod 4,5l/100km dok na auto putu pri vecim brzinama ide negde oko 6l/100km.Potrazite pomoc u nekom servisu. Pozdrav.
japanac

Pridružio: 24 Sep 2010

PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2013 11:48 am    Naslov: Re: Potrosnja Auris D4D 90 ks Odgovoriti sa citatom

umnikola ::
Kupio sam polovnog aurisa 2008 1.4 D4D 90ks sa 56 000 km i imam problem sa potrosnjom u gradskoj voznji umorenoj po Beogradu ne mogu da spustim potrosnju ispod 9 l/100 a i na otvorenom trsi oko 6,5 do 7 protom komjuter ne izbacuje nikakvu gresku. Da li nesto nije u redu sa portsonjom, i koja je potrosnja za ovaj motor u gradu, a inace postujem indikator za promenu brzina i sada se trudim da vozim sto ekonomicnije, pri zustrijoj voznji potrosnja je znatno veca !!! Pomagajte sta da radim ????

Potrošnja od 9l/100 km u gradskim uslovima je velika. Moguća je jedino, ako vozite punim gasom konstantno i sa uključenim klima uređajem. Dakle, samo teoretski.

Predlažem da postetite ovlašćeni servis.

Pridružio: 25 Nov 2007

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku Sajt autora
PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 12:39 pm    Naslov: Poz. Odgovoriti sa citatom

Kupio sam polovnu Toyotu Auris 2.0 D4D 2008god. u GOTA CARu pre godinu dana i potrosnja po gradu mi je 9.1-9.4 l/100km...bio sam u servisu i prijavio im to a oni kazu da su pregledali sve i da je sve u redu.

Interesuje me na koji nacin bih mogao resiti ovaj problem...jer malo mi je skupo gorivo! Very Happy
vulee

Pridružio: 02 Mar 2012

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 10:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Možete li malo preciznije da mi objasnite. Da li je potrošnja 9,1 ili 9,4?

Kada resetujete u bord kompjuteru prosečnu potrošnju, posle koliko pređenih kilometara je zabeležena potrošnja od 9,1 ili 9,4?

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 11:08 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trenutna potrosnja mi je 9.2....ali varira npr. ovih dana izmedju 9.1 pa sve do 9.4! To je iskljucivo po gradu.

Resetujem ga otprilike mesecno jednom i svaki put mi svede na tu potrosnju!

Mislim da kako god da okrenem puno trosi!
vulee

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 1:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za 2.0 D4-D je normalno da trosi 9 litara u gradu kad je zima.

Cak i kod konkurencije je tako, 2.0 TDI ili CRDi masine su tu oko 9 litara po gradu u zimskim uslovima.
cozmo

Pridružio: 13 Mar 2008

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 1:46 pm    Naslov: Re: Potrosnja Auris D4D 90 ks Odgovoriti sa citatom

AdminToyota ::
umnikola ::

Potrošnja od 9l/100 km u gradskim uslovima je velika. Moguća je jedino, ako vozite punim gasom konstantno i sa uključenim klima uređajem. Dakle, samo teoretski.

Predlažem da postetite ovlašćeni servis.

Koga sam god kontaktirao da vozi Aurisa 2.0 D4D nema toliku potrosnju ,zimi! Svi su oko 7l...
vulee

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 2:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nema sanse, mogu i ja da kazem da moj auto trosi 5 litara zimi a ne trosi.

Budite malo realni. U svim testovima 2.0 D4-D u Avensisu i Aurisu potrosnja po gradu moze da bude i oko 10 litara u realnim uslovima.

Zavisi od relacije, broja semafora, nacina voznje...

Taj motor pravu stvar iskazuje na magistrali i na autoputu, sto se tice potrosnje.
cozmo

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 2:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Potrošnja zavisi od velikog broja faktora, kao što su uslovi vožnje, stil vožnje, pneumatici (da li su zimski ili letnji, da li je točak većeg prečnika od propisanog...), kvalitet goriva...

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 3:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cozmo ::
Nema sanse, mogu i ja da kazem da moj auto trosi 5 litara zimi a ne trosi.

Budite malo realni. U svim testovima 2.0 D4-D u Avensisu i Aurisu potrosnja po gradu moze da bude i oko 10 litara u realnim uslovima.

Zavisi od relacije, broja semafora, nacina voznje...

Taj motor pravu stvar iskazuje na magistrali i na autoputu, sto se tice potrosnje.

Sve to sto si ti Cozmo napisao je lepo! Smile

Ali proslu zimu je trosio manje od 8L....a nisam se ni preselio,isti posao radim,imam isto semafora,verovatno imam isti i nacin voznje i td.
vulee

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 6:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Meni ove godine auto trosi u proseku 1 litar vise od prosle. Zasto? Ne znam.

Identicna relacija, sve isto.

Sipam i vozim.

Da krene da trosi 3-4 litre vise, to je znak za uzbunu, a litar do litar i po su normalne oscilacije.
cozmo

PorukaPoslao: Pet Jan 25, 2013 10:56 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ok...hvala!
vulee

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2016 5:02 am    Naslov: Sjcg123 Odgovoriti sa citatom

tru religion jeans
adidas store
pandora beads
goedkope nike air max
polo ralph lauren pas cher
fitflop online kopen
sandalias birkenstock
outlet prada online
Air Jordan News
nike mercurial soccer cleats
ray ban sale
portafoglio michael kors
adidas tienda online
air force one pas cher
retro jordans for cheap
bambas adidas baratas
outlet zapatos online
botas de futbol
adidas schoenen
Cheap Michael Kors
scarpe adidas online
Nike Store
pandora charm bracelet sale
zapatos de futbol nike
ugg factory outlet
Chaussure Nike Pas Cher
hogan rebel donna
ugg boots cheap
nike jordan shoes
scarpe nike running
canada goose jackets on sale
scarpe nike
Air Jordan Release Date
cheap uggs for women
mulberry väskor rea
huarache sneakers
coach factory outlet online
vans shoe store
michael kors bags outlet
charms pandora pas cher
nike sportschuhe
Canada Goose Outlet
scarpe adidas donna
asics sko
uggs outlet
abercrombie and fitch store
nike free
moncler outlet
23 is back
religion store
new pandora charms
canada goose coats
nike sb stefan janoski
Jordan Store
hyperdunk 2014
michael kors väska rea
cheap uggs
Uomo Hogan
canada goose vest
Moncler Sale
Timberland skor
cheap christian louboutin
nike shoes
chaussure basket homme
nike chaussures
billige nike sko
uggs for cheap
ugg boots for women
newest lebron shoes
ugg outlet online
Ray ban sale online
cheap nike air max
ugg store
nfl store
Jordan Sneakers For Sale
nike sneakers
new yeezy shoes
Miu Miu bags online
nike sportschuhe damen
balenciaga borse
air max pas cher femme
adidas shoenen
burberry schal
scarpe hogan outlet
Toms Outlet Online
moncler girls
fendi pas cher
Coach Bags On Sale
zapatillas nike baratas
chaussures nike pas cher
adidas outlet
ugg clearance
Billiga Nike Air Max
chaussures de foot pas cher
oakley sunglasses clearance
ugg boots classic
Ugg boots Sale
Air Max 90
discount ray bans
Soccer Boots Outlet nike
scarpe jordan
pandora jewelry store
Nike Online Store
Lebron 13
cheap mbt shoes sale
zapatillas running
Toms Shoes For Women
timberland outlet
longchamp tote bag
nike schuhe günstig
ropa abercrombie
official NHL jerseys
pandora bracelet charms
nike air schuhe herren
canada goose kensington
abercrombie deutschland
Nike Air Jordan 11
sac a main michael kors
christian louboutin outlet
nike skor outlet
uggs for women
nike air max running shoes
cheap burberry bags
nike joggesko
nike tn pas cher
ugg boots outlet online
burberry sac pas cher
chaussure adidas pas cher
Adidas schuhe
Jordan Schoenen
adidas outlet stores online
sac coach soldes
burberry outlet store online
cheap air max outlet
longchamp bags on sale
adidas schuhe neu
prada outlet
chaussure Nike homme
reebok running shoes
nike air
Korting sportschoenen
Moncler Outlet Online
hogan scontate
sac givenchy
toms shoes outlet
nike damenschuhe
zapatilla adidas
ray ban wayfarer eyeglasses
moncler coats for women
toms sale
Nike Zapatos
converse store
burberry sac pas cher
adidas site officiel
tienda online abercrombie españa
moncler jacket sale
fitflops sale uk
longchamp kaufen
michael kors handbags on sale
coach sac à main
new jordan releases
womens nike air max
louboutin heels
adidas kläder
1023Sjcg
Sjcg123

Pridružio: 23 Okt 2016

PorukaPoslao: Pon Sep 04, 2017 12:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

How Nike Huarache chaussures frequently can we take Nike Huarache prix into consideration Air Huarache Run putting on excellent shoe Huarache Nike chaussures ? We frequently get used Huarache chaussure to it in Nike Huarache paris which we Nike Air zoom Huarache shall also have Nike Huarache agassi shoe on our Nike Huarache noir et rose toes. Although Nike Air Huarache mid how things go about chaussure Air Huarache whenever people shoes chaussure Nike Air Huarache break apart? Do Nike Huarache noir et bleu we stroll close Nike Huarache to without footwear? Other Nike Air Huarache , absolutely Nike Air Huarache retro not. We obtain another match Nike Air Huarache light ultramarine plus the course Nike Huarache solde of action Huarache usa continues. Suppose Nike Huarache homme you could discover Nike Huarache magenta a set Nike Huarache Run pas cher of shoes that will last Huarache leopard longer? This Nike Air Huarache original could be great news chaussures Huarache , in truth. This Nike Huarache light ultramarine is where you Huarache bleu can think about Huarache og 2017 Mephisto plus Finn Air Huarache noire Comfort shoes.With Nike Huarache marron excellent Finn Convenience shoes, Nike Air Huarache bleu make no mistake chaussures Huarache Nike that Nike Huarache premium the ft are usually Nike Air Huarache 90 in the top condition. Huarache chaussures You can even obtain Huarache noir femme Finn Air Huarache light Comfort and ease Nike Air Huarache Run chaussures shoe on the web, Nike Air Huarache taille which is boutique Nike Huarache a good Nike Air Huarache Run thing. What you need Air Huarache paris to perform is actually see Nike Huarache free Run pas cher the Nike Huarache 1991 best search engine in Nike Huarache 2013 addition to key in Air Huarache femme "Finn Huarache Nike blanche Ease shoes" Air max Huarache into your search box, does not Nike Huarache fille shocked about Huarache acheter all of the Air Huarache grise wonderful results of Nike Air flight Huarache which appear. Via Nike Air force Huarache stylish females put Nike Huarache jd on, for you Nike Air Huarache rouge to pastime Nike Air force 1 Huarache males shoes Nike Huarache boutique and all sorts of Huarache bordeaux issues between, you might surely Nike Air Huarache og retro discover Nike Huarache free light a number Huarache free Run of shoe that Nike Huarache 3 you're going to enjoy.One a lot Nike Huarache gris more Nike Huarache blanc wonderful decision is likely Nike Huarache to be Nike Air Huarache 1991 Mephisto shoe. Because Nike Huarache ultramarine only the best Nike Huarache leopard materials are Nike Air Huarache noir utilized to create Nike Air Huarache light Mephisto shoes, there is no doubt Nike Huarache usa that Nike Air flight Huarache og you are Nike Air Huarache international getting the best lawn Nike Air max Huarache hybrid mowers of high Nike Air Huarache prix quality shoes. Nike Air Huarache light ultramarine og You will be amazed Air Huarache homme at just how Nike Huarache violet well the feet experience Huarache pas cher while sporting some Nike Air Huarache og these Nike Huarache Run kinds of great shoes. The Nike Huarache beige feet will surely Nike id Huarache get Nike Air Huarache chaussures pleasure from supplying this kind Huarache vintage of support Huarache noir et blanc and comfort for them! Nike Huarache safari With Mephisto Nike Huarache light og shoes, you may have Nike Air Huarache safari all of Nike Huarache femmes the hottest movements, styles, Huarache Nike pas cher and Air Huarache blanc designs.It's a good idea to Air Huarache noir see critiques and acheter Huarache testimonails from Nike Air Huarache solde others through Huarache beige preceding Finn Ease along Nike Huarache femme pas cher with Mephisto customers Air Nike Huarache if you aren't convinced. You Nike Air Huarache pas chere will Huarache Run discover exceptional reviews Nike Air Huarache blanche from folks Huarache light og who love Mephisto free Huarache as well as Finn Comfort and chaussure Huarache Nike ease shoes. Huarache Air max You may Huarache 4 also stretch your Huarache montante budget by simply Air Huarache solde obtaining gross sales Nike Air Huarache beige or perhaps clearances. Nike Huarache pour femme Usually do Air Huarache og not wait any further! Feet are Nike Air Huarache homme in reality Huarache light looking chaussures Air Huarache a whole new Air Huarache Nike group of shoe for far Huarache noir to much Nike Air Huarache turquoise time! It's time to Nike Huarache id cease slowing down basket Nike Huarache selecting a Huarache og new couple of Nike Huarache taille shoes and Nike Air Huarache light pas cher acquire some Mephisto and also Huarache instagram Finn Comfort shoes.Getting hold Nike Air Huarache 2 of Huarache Nike noir Finn Convenience as well as Nike Huarache 2 Mephisto shoes on Huarache noir et rose the web basket Huarache is as Nike Air Huarache Run pas cher simple as curry Nike Air Huarache blanc once you know your achat Nike Huarache work and you huarrache blanche see how nouvelle Nike Huarache to log Huarache 5 on. Take advantage of Nike Huarache pas cher the search results to find Nike Huarache toute noir out what Huarache femmes you deserve with Nike Huarache free Run 2012 regard to. Nike Huarache rouge You may be hunting NikeAir Huarache for secure jogging Air flight Huarache shoes, high Huarache enfant quality attire Huarache 2017 shoes, excellent shoes, as well as fantastic shoe, Finn Ease and comfort as well as Mephisto may have what you require.

Pridružio: 17 Mar 2017

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu