Naslovna - Pristupite - Registrujte se

toyota srbija forum

Toyota Srbija forum
  Profil   Traženje   Lista članova   FAQ   Korisničke grupe

Toyota Srbija forum > AURIS - Nova Toyota
Toyota Auris 2010

Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci 
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sledeću temu  
  Poruka Autor
PorukaPoslao: Pet Mar 19, 2010 12:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jeste, ali ja nikad nisam video da ste bilo kako izasli u susret dugogodisnjim vlasnicima Toyota vozila.

Staro za novo, popust za vernost, neke druge pogodnosti.

Tako se zadovoljni vlasnici Toyota vozila zadrzavaju u vasem taboru.

Nece firma propasti zbog takvih nekih akcija, cak naprotiv znam nekoliko vlasnika Toyota koji su presli na drugu marku jer su dobili odlicne uslove kupovine a svim srcem su zeleli opet Toyotu al niko im nista nije ponudio.
cozmo

Pridružio: 13 Mar 2008

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 9:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cozmo, u principu se slazem sa vama po pitanju cena Toyota vozila, ali se ne slazem po pitanju pogodnosti. Ja sam kod dilera dobio i stato za novo i popust...
Branko

Pridružio: 19 Dec 2007

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 4:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nikad nisu ponudili staro za novo za moj model Corolle (1990).
cozmo

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 10:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pretpostavljam da imas na umu da ti toyota racuna tvoju korolu 5000 eura,a da ti ponude auris adizela,u stella opremi za 10 200 eura? Very Happy

objasnio sma ti,prodas svoju korolu,skupis ostatk kesa,dojes u toyotu stavis kes na astal i pitas sta nudite za ove pare?
Ako ti se njihova ponuda ne svidi,renaul,hyundai,citroen.....

Da,i ja s eslazem da toyota im alosu cenovnu politiku,generalno govoreci,ali takva je menadzerski kapitalizam.
Jel ima majmuna koji ce dati te i te pare za taj i taj proizvod?
Ima ,pa sta se onda bilo ko buni.....
SINGAPURCANAC

Pridružio: 19 Feb 2009

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 10:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cozmo ::
Nikad nisu ponudili staro za novo za moj model Corolle (1990).

Iskreno i ne cudi me da nisu... iako je to fantastican automobil koji sam i ja posedovao i vozio, ali... Na kraju sam ga pre 3 i nesto godine prodao preko oglasa za 2500...

BTW evo price moga kuma, peugeot 205 hteo da odradi staro za novo, otisao u Verano, ponudili mu 300 evra Laughing , dao oglas i prodao ga kroz nedelju dana za 1000. Oglas na prozoru automobila...

Sve je relativno...
Branko

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 1:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Corolla moze da se proda za 2000 eura sada ako se ceka na kupca, ali znam dosta vlasnika ovih Corolla (koje su u odlicnom stanju, kao i moja) kojima bi 1000e popusta na redovnu cenu Toyota vozila (staro za novo) znacilo puno.

Zar nije glupo dati Corollu, recimo, za Punto Classic, kad neko moze da dobije Yarisa za 1000e nize, samo kad bi menadzment Toyote malo pogledao "oko sebe".

Niko ne trazi Aurisa za 11000... dovoljan bi bio popust od 1000e na redovnu cenu od 16500e i to bi vec bio znak da Toyota zeli da zadrzi vlasnike te marke vozila.

Retko ko ima da iskesira ili kreditira iznose preko 15.000e... i to je nategnuto.

Ali dobro, kaze Admin da postoji izbor, pa posto postoji, onda cu ja pazariti drugog proizvodjaca, a Toyota je izgubila jos jednog kupca... ako uopste ima kupaca Toyota vozila ove godine (a koliko vidim - nema).
cozmo

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 5:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel probao neko taj famozni novi 1.6 motor?
Kakav je utisak?
poz.
Bax

Pridružio: 18 Jul 2009

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2010 5:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tokom proteklog sajma automobila u Beogradu prodato je 56 vozila marke Toyota.

Pridružio: 25 Nov 2007

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku Sajt autora
PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 10:45 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cozmo ::
Corolla moze da se proda za 2000 eura sada ako se ceka na kupca, ali znam dosta vlasnika ovih Corolla (koje su u odlicnom stanju, kao i moja) kojima bi 1000e popusta na redovnu cenu Toyota vozila (staro za novo) znacilo puno.

Zar nije glupo dati Corollu, recimo, za Punto Classic, kad neko moze da dobije Yarisa za 1000e nize, samo kad bi menadzment Toyote malo pogledao "oko sebe".

Niko ne trazi Aurisa za 11000... dovoljan bi bio popust od 1000e na redovnu cenu od 16500e i to bi vec bio znak da Toyota zeli da zadrzi vlasnike te marke vozila.

Retko ko ima da iskesira ili kreditira iznose preko 15.000e... i to je nategnuto.

Ali dobro, kaze Admin da postoji izbor, pa posto postoji, onda cu ja pazariti drugog proizvodjaca, a Toyota je izgubila jos jednog kupca... ako uopste ima kupaca Toyota vozila ove godine (a koliko vidim - nema).

A sto onda ne prodate tu Corollu preko oglasa za 1000e i eto vam popusta??
Branko

PorukaPoslao: Sre Mar 24, 2010 10:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sajam trajao dve sedmice.
Ako uzmemo da je prodaja tokom trajanja sajma prosecna,dolazimo do zakljucka
24x56=1344 a ako se uzme u obzir da se u srbiji proda 40 000 aut agodisnje,ispada da Toyota zauzima 3.36 %trzista novih automobila.
To mene navodi na zakljucak da Toyota Srbija radi lose,ili da je Toyota losa,ili su drugi boilji.
Ali po svoj prilici ostajem pri svom misljenju da toyota ima problem sa cenovnom politikom.

P.S. Ne mora da znaci da je prodaja tokom sajma relevantna,ali eto to je jedini podatak do koga mozemo doci.Ja recimo licno ne bih nikad kupio auto na sajmu,jer svi dezurni kreteni u drzavi cekaju sajam da kupe automobil. Znaci puno kupaca,prodavac dolazi do zakljucka da mu s erroba trazi,a cim mu s eroba trazi odmah je i cena adekvatnija.
selajcka logika je majka svih logika.

takodje ne mora da znaci i ad ce ove godien da se proda 40 000 automobila u Srbij,ali eto od necega da krenemo,izvrsicemno korekcije ako nisam statisticki u pravu.
i
SINGAPURCANAC

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 6:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Eto kako se sve sazna, i sta treba i sta ne treba.
Nije prodato 56 vec 34,auta i vec je alarm upaljen.
da crnjak bud eveci hyundai prodao 300 automobila,plus ocekuju jos 150/200 koji su najavljeni kao potencijalni u dane sajma.
O fiatu i ostalima da ne govorimo,guraju i to solidno.

Rekoh Vam pre dva tri dana,a o tome pricamo vec duze vreme. Ili toyota automobili nevaljaju ili je cenovna politika Toyote u srbiji losa. A i jos ponekii segmenti poslovanja toyote u srbiji bi mogao biti zreo za redefinisanje odnosa,da se izrazim diplomatskim recnikom.....

P.S. Licno sam uveren da kvalitet toyota vozila nij eupitan,cak stavise,ostali se ne mogui nositi ali,ako je vec toyota toliko dobra i savrsena ,kako onda isti servisni interval kod hyundaija,pezoa,citroena,renova,verovatno i kod nemaca itd ?
ako je toyota kvalitetnija zar ne bi trebalo da je redji servisni interval?

Ako je toyota corporacija daleko odmakla od ostalih ,zasto je prva recenica kad s enazove sluzba podrske :"Joj mi nemamo slobodnih kapaciteta",pa tek onda ide dobar dan,kako ste,ja nisma ni nazvao radi servisa nego me interesuje.......

Da ne bude zabune ja sam prezadovoljan mojom toyoticom,i smatram da nema automobila koji bi bolje odgovorio mom trenutnom zahtevu za voznjom,ali ja i nisam platio cenu koju toyotionu menadzeri misle da bi trebalo uzeti. Te mi se tako i isplatilo da je uzmem.
100 eura gore i vec je pezo konkurentan,i to poprilicno.

U nadi da ce ovo neko odgovoran u toyoti procitati i uciniti sta treba.
Obaraj cene ili zatvarajte butik...
SINGAPURCANAC

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 7:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hm, interesantan post...34 automobila za vreme sajma ??? Moze li neko od administratora odgovoriti hoce li se ovako povoljne sajamske cene zadrzati i tokom aprila, maja.....
Rikardo

Pridružio: 07 Feb 2009

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 4:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To zavisi od vozila na lageru. Provericu ujutru kakva je situacija, pa javljam!

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 2:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Akcijske cene će važiti i u Aprilu za sva vozila koja preostanu na lageru zaključno sa 31. Martom.

Informacija o tome šta je ostalo u akciji, može se dobiti kod dilera. Ukoliko Vas interesuje konkretan mode, mogu se raspitati kod dilera da li postoji na lageru "akcijski model".

PorukaPoslao: Uto Mar 30, 2010 4:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na brzom odgovoru
Rikardo

Pridružio: 07 Feb 2009

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu