Naslovna - Pristupite - Registrujte se

toyota srbija forum

Toyota Srbija forum
  Profil   Traženje   Lista članova   FAQ   Korisničke grupe

Toyota Srbija forum > AVENSIS - Samo za odrasle
Toyota Avensis 2012

Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu 1, 2  Sledeci 
Pogledajte prethodnu temu :: Pogledajte sledeću temu  
  Poruka Autor
PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2011 8:47 am    Naslov: Toyota Avensis 2012 Odgovoriti sa citatom

Autosalon u Frankfurtu biće mesto cele serije svetskih premijera, a jedna od njih biće modernizovana Toyota Avensis. Poslednjih dana smo dobili veliki broj špijunskih fotografija, a sada je Toyota objavila prvu zvaničnu fotografiju modernizovanog noviteta srednje klase.

Automobil je dobio novu masku hladnjaka, izmenjen branik i redizajnirane svetlosne grupe, koje su dobile integrisan pas LED dioda za dnevno svetlo. Redizajnirane detalje ima i zadnji deo automobila. Japanska kompanija ističe da osveženi Avensis ima unapređen enterijer, sa kvalitetnjim materijalima, a dosta novina ćemo videti i "ispod haube". Ovo je samo temeljni facelift, na polovini "životnog ciklusa" aktuelne generacije modela Avensis.

Pridružio: 25 Nov 2007

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku Sajt autora
PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 9:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Predstavljena je i zvanično na salonu u Frankfurtu. Fotografije iz Frankfurta ću objaviti večeras.

PorukaPoslao: Čet Sep 22, 2011 9:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I dalje cekamo "veceras" ...
borisdj

Pridružio: 06 Dec 2010

Profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 8:51 pm    Naslov: E sad za novog kupca odgovor molim... Odgovoriti sa citatom

AdminToyota ::
Predstavljena je i zvanično na salonu u Frankfurtu. Fotografije iz Frankfurta ću objaviti večeras.

A kada će biti dostupna u prodaji...Molim iskren odgovor pošto sam neki dan pošao da kupim AVENSIS, međutim kad sam proičitao da ide restajling odlučio sam da čekam ... pa molim odgovor ako neko zna..
PS bez auta sam vozim ženino Smile
borke

Pridružio: 11 Okt 2011

PorukaPoslao: Sre Okt 12, 2011 8:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trenutno sam u Slovačkoj, pa malo kasnim. Hvala na razumevanju. Evo prvih fotografija:

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 12:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Šta kažete? Kako izgleda?

Složićete se da nije u pitanju obični facelift.

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 8:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

AdminToyota ::
Šta kažete? Kako izgleda?

Složićete se da nije u pitanju obični facelift.

Fantasticno Smile

Pridružio: 07 Jun 2009

PorukaPoslao: Pon Jan 09, 2012 11:14 am    Naslov: Toyota Avensis wagon Odgovoriti sa citatom

U zavrsnoj sam fazi donošenja odluke koji novi automobil da kupi.
Velika je verovatnoća da će to biti Toyota Avensis wagon, međutim imam veliku dilemu.
Za otprilike isti novac,mogao bi da uzmem 2.0 D4D ili 1.8 sa Miltidrive S menjačem.

Molim admina za pomoć u odlučivanju i sledeće informacije.
Koju su servisni intervali za navedene motore, kao i koja je cena redovnog servisa (po servisu) za prve 3 godine eksploatacije (cca 50.000 km).

Da li je 1.8 Valvematic dosta moderniji motor u odnosu na D4D?
Da li ima naznaka da će Toyota uskoro izaći sa novim dizel motorom, ili će ovo osveženje starog D4D u vidu 1AD-FTV biti prilično trajno.
I koliko je uopte modernizovam 1AD-FTV motor.

Unapred zahvalan na odgovoru/pomoći.

Budući vozač Toyote
dp

Pridružio: 06 Jan 2012

PorukaPoslao: Čet Jan 12, 2012 3:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pošto se administrator ne oglašava par dana, nisam siguran da li da to shvatim da bi trebao da kupim Mazdu 6 ili Hondu Accord.
Izgleda da ni Toyota nije što je nekad bila.
dp

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 3:00 pm    Naslov: mazda ili honda Odgovoriti sa citatom

Mislim da ni u Mazdi ni u Hondi nisu bolji. Meni iz Mazde takodje nisu odgovarali na mailove, a Honda, ako sam dobro primetio, mozda ne naplacuje mostarinu, ali ce te sigurno docekati na cupriji Laughing
Jednostavno sam prihvatio da sve u Srbiji ovako funkcionise i da se prepricava kada se neko ponasa normalno. Da ne pricam da u salonima prodaju automobile kao da je red kupaca ispred vrata... Shocked
franky

Pridružio: 25 Jul 2011

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 3:07 pm    Naslov: avensis Odgovoriti sa citatom

a da...zamalo da zaboravim. Ja planiram da menjam Verso na prolece, pa sam takodje zaintresovan za Avensis. Da li je moguce da se benzinac 2.0 pravi samo sa Executive opremom ? Da li moze da se naruci sa drugim paketom opreme i koliko se ceka ? koliko se ceka model kojeg nema na lageru ?
franky

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 3:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

izgleda da samo nas dvojica možemo da se dopisujemo, od ljudi iz toyote nećemo dobiti stručnu pomoć.
Razmiljam da napišem dopis Toyotinoj centrali za Evropu, da ih pitam čemu im služi ovo što oni zovu predstavništvom u Srbiji.

JA SAM ISKRENO POČEO DA SE DVOUMIM ZA TOYOTU.

Ima jedan odličan primer, to je predstavništvo Volvo-a za Srbiju (Grand Motors).
Ljudi su maksimalno profesionalni i stručni da odgovore na sva pitanja i nedoumice.
Ako ovi u Toyoti ovako nastave a u Volvu se dogovorimo o ceni, nategnuću se za još 3.000 i uzeću VOLVO S60.
dp

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 4:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sad sta da ti kazem...meni je budzet 25, tako da u grandu nemam sta da trazim

Ispadose Brena i Boba najposlovniji Laughing
Ja sam pre neki dan zvao salon u Vladimira Popovica i imao sam utisak kao da jedva cekaju da zavrsimo razgovor Shocked Ipak, drzi me to da sam zadovoljan sa Versom i da nisam imao sa njim nikakvih problema.
Moj drugar vozi V80, dobro se raspitaj o cenama odrzavanja i delova...
franky

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 7:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako si ti zadovoljan cenama servisa u Toyoti?
Koliki je servisni interval? Jel imaš predstavu koliko su te koštali redovni servisi do 100.000 km, ako si vodio evidenciju?
dp

PorukaPoslao: Pet Jan 13, 2012 11:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da ti pravo kazem ne znam tacno...auto je sluzbeni, dat meni na upotrebu, pa ga ja koristim kao privatni (samo ga ja vozim) , a sve troskove snosi firma Cool
ako se dobro secam mislim da je redovan servis negde oko 12-13 hiljada, sigurno nije preko 15.
Servis se radi na 15.000 . Sad sam kupovao zimske gume (Michelin Alpin A4) 16-ice, komad je 12.500 dnara.
Malo sam razmisljao i o Hyundai-u ix35, ali mi se nesto nije svideo, a za njega guma kosta od 22-35.000. O svemu treba voditi racuna...
Inace auto odrzavamo u Mag-u, ali to nema nikakve veze, jer su svi isti...ako se razumemo Crying or Very sad
franky

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu